Prowadzenie biznesu bez reklamy jest jak puszczanie oka do
dziewczyny po ciemku. Nikt poza nami nie wie, co robimy.

Stuart Henderson


 

Trochę sami o sobie:

 

Agencja reklamowa Motive jest integralną częścią Grupy Motive, funkcjonującej na rynku reklamowym od 20 lat. Pozostałe składowe Grupy to Pro-Motive oraz Eventmore. Jesteśmy zorientowani na marketing 360 stopni a najlepszym tego świadectwem są nasze realizacje, począwszy od projektowania, przez print management, kampanie wprowadzające na rynek nowe marki, aż po projekty trade marketingowe oraz wszelkiego rodzaju eventy.

To jeszcze nie wszystkie nasze atuty. Jesteśmy członkiem – założycielem Małopolskiego Klastra Poligraficznego, dzięki czemu m.in. prowadzimy projekty badawczo-rozwojowe z zakresu print management, promujemy nowe kierunki studiów, a naszym klientom możemy zaoferować najwyższą jakość druku cyfrowego w bezkonkurencyjnej cenie! Rozpoczynamy również prace nad poszerzeniem naszej oferty o druk 3D. Już niedługo będziemy testować nową drukarkę 3D polskiej marki ZMorph.

Jednak nie samą reklamą żyjemy - czynnie działamy również w Fundacji Serce Dziecka. Nasza szefowa zasiada w jej Radzie, a szef w Komisji Rewizyjnej.

  Trochę o nas nasi Klienci...

 • Agnieszka CZAPIGO-GÓRKA (STATOIL Polska)

  Marketing Projects Manager
  Współpraca z agencją Motive, to coś więcej niż tylko praca, to także relacja i wzajemne zaufanie. Motive to sprawdzony i solidny partner z komunikatywnym, kreatywnym zespołem, potrafiącym sprostać wielozadaniowym projektom, wart polecenia.
 • Rafał WIŚNIEWSKI (INTER Cars)

  szef marek
  Bez kokieterii: na Motive zawsze mogę liczyć. Po dobrym briefie jestem pewny, że efekt ich pracy będzie dobrej jakości – zawsze. Projekty ATL i BTL warte są swojej ceny. Na koniec dodam, co dla mnie niezwykle istotne, że pochwalić należy jakość obsługi Accountów.
 • Monika ZBROŻEK (STRAUSS Cafe)

  dyrektor handlowy
  Z Agencją Reklamową Motive zrealizowaliśmy szereg działań marketingowych, począwszy od pełnej obsługi kampanii związanych z Mityngami Lekkoatletycznymi, produkcję filmów reklamowych, materiałów POS aż po social media. To więcej niż tylko czysta współpraca biznesowa, to wzajemne zaufanie i dbałość ze strony agencji o interesy klienta na każdym etapie realizacji.
 • Jerzy SZOT (Krak Invest S.A.)

  wice prezes zarządu
  Zawsze wydawało mi się, że łączenie znajomości z biznesem jest złym pomysłem. Na szczęście współpraca z Motive zmieniła moje poglądy. Jestem bardzo zadowolony ze zmiany wizerunku naszej spółki oraz z produkcji dwóch stron internetowych oraz innych materiałów korporacyjnych.
 • Magdalena CHODKIEWICZ (HUAWEI Polska)

  CEE&Nordic Region Division, Device BU, Integrated Marketing Department
  Profesjonalna pomoc na miedzynarodową skalę, mili i kreatywni ludzie.
 • Michał ZARÓD (BNT sp. z o.o./System LOOX)

  prezes zarządu
  Profesjonalnie, kompleksowo, dokładnie, na czas. A do tego miło i sympatycznie. Pomocni nie tylko w typowo marketingowych sprawach. Polecam wszystkim, którzy w biznesie cenią sobie lojalność i zrozumienie.

... i ich marki

31-351 Kraków, ul. Katowicka 43/A


NAPISZ LUB ZADZWOŃ... 

Agencja Reklamowa MOTIVE

31-351 Kraków
ul. Katowicka 43/A

tel. +48 12 410 62 70
kom. +48 501 45 67 23

Magazyn MOTIVE
ul. Albatrosów 12D
30-716 Kraków
tel. +48 509 031 200

Administratorem Twoich danych osobowych jest Agencja Reklamowa MOTIVE z siedzibą w Krakowie przy ul. Katowickiej 43/A. Dane uzupełnione w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymania odpowiedzi na zadane w formularzu pytanie. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych, możliwość ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania.

 


...A MOŻE PRZYJEDŹ?